Eric Worre Bądź pro

Książka o marketingu sieciowym Erica Worre Bądź Pro!

Znalazłem tę książkę interesując się sposobami innego zarabiania niż praca na etacie albo w mojej firmie. „Pochłonąłem” ją w całości od razu. Autor zajął się marketingiem sieciowym bo zmusiło go do tego życie. Zalegał z opłatami, nie powodziło mu się najlepiej. Przyjaciel pewnego dnia przyszedł do niego i powiedział po prostu: „Znalazłem chyba sposób na dodatkowy zarobek„. Na co autor odparł: „Mów dalej!„. Początki nie były łatwe. Przez pierwsze trzy miesiące nie zarobił ani grosza. Jednak nie poddał się i postanowił, że będzie się w tym doskonalił, aż zostanie profesjonalistą. Stopniowo się uczył, doskonalił siebie w sposobach sprzedaży bezpośredniej i w końcu został prezesem firmy sprzedającej w 60 krajach wartej 200 milionów dolarów. Został też profesjonalnym szkoleniowcem. Przez 25 lat pracy zebrał bardzo dużo doświadczeń i dzieli się nią w tym kompletnym poradniku.

O marketingu sieciowym

W książce Bądź Pro! Eric Worre tłumaczy dlaczego marketing sieciowy jest lepszy od „normalnej” pracy, ale nie jest on też idealny. W tej chwili na świecie zachodzą duże zmiany. Pewne zawody znikają, wchodzą komputery  i roboty. Praca zawsze będzie jednak w informowaniu o produktach i usługach dla ludzi. Podstawowa różnica w pracy w marketingu bezpośrednim to:

  • pracuj w domu albo gdziekolwiek chcesz,
  • i rób to, gdy masz na to ochotę; sam decydujesz kiedy pracujesz.

Umiejętności, zasady i kroki

W dalszej części książki podaje on sprawdzone przez niego i działające 7 umiejętności, zasady oraz kroki konieczne do osiągnięcia sukcesu w marketingu poleceń. Droga jest jasno wytyczona, może być powtórzona przez Ciebie. Możesz ją po prostu sam stworzyć. Jedną z najważniejszych zasad jest stosowana przez niego umiejętność przekonywania ludzi, by do niego dołączali.

Kluczem do sukcesu jest umiejętność sprawienia, by duża grupa ludzi niezmiennie wykonywała kilka prostych czynności przez długi czas.

W swojej książce Eric uczy jak umawiać się na rozmowy, co mówić, a właściwie o co pytać. Jak być konsekwentnym i cierpliwym. Robiąc wszystkie czynności podane w swoim poradniku do sukcesu nie trzeba liczyć na łut szczęścia, chociaż on się zawsze przydaje.

Eric Worre bądź pro! miniatura

Książkę można kupić w księgarni internetowej Złote Myśli w wersji papierowej bądź elektronicznej.

Wydawnictwo: Onepress

Ocena:5.7/6

Stron:120. Druk: oprawa twarda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *